Uživatel nepřihlášen
Zpověď nudného hráče
RSS kanál blogu
Píše: Honzas4400 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Zpověď nudného hráče

Rekapitulace: Assassin's Creed

Čtvrtek 25.7.2013 01:33 - Autor: Honzas4400
To se mi líbí

Rekapitulace: Assassin's CreedPíše se rok 2007 a nás bombardují takové pecky jako, tehdy ještě nadprůměrné, pokračování série Call of Duty, první Crysis, Halo 3 nebo první Zaklínač. Z čista jasna se ale z hlubin Ubisoftu objevil nový, ne-li novátorsky pojatý první díl, dnes již známé série, Assassin's Creed.

Assassin's Creed

V rámci příběhu šlo, zatím, o velké klišé. Píše se rok 2012, v roli Desmonda Milese se ocitáte na neznámém místě. Na první pohled normální, New Yorkský barman; na druhý pohled však zabiják zíjící dle vlastních pravidel. Unesen vědci, se snažíte skrze stroj Animus hrabat vzpomínkami vašich předků za nalezením Úlomku Ráje (Piece of Eden), přezdívaným také jako Jablko. Ona by to byla prostá mise, kdyby se několik věcí nezkomplikovalo.

V roli předka, Altaïra Ibn-La'Ahada během třetích křížových výprav, se snažíte probojovat cestu za získáním zpět své cti a pochopením.

Ovšem co první díl postrádal na příběhu, dorovnal v hratelnosti - tedy, tak nějak napůl. Dnes asi každý správný fanda Assassin's Creed ví, že první díl byl šíleně stereotypní a není tak divu, že nechytl takovou masu lidí jak se zprvu očekávalo. Ale co si budeme nalhávat; Pestrá škála zbraní, zajímavé komba a hlavně možnosti zabítí svého cíle, to bylo to, co první díl drželo nad vodou až do příchodu plnohodnotného druhého dílu.
Assassin's Creed: Altaïr's Chronicles

Ještě před plnohodnotným druhým dílem jsme se dočkali mírné odbočky pro NintendoDS a všechny mobilní systémy. Příběh Assassin's Creed: Altaïr's Chronicles nás zavede před události prvního dílu, tedy přesněji do roku 1190.

Altaïr přijíždí do svého rodného města, které nalézá v ruinách pod útokem Templářů a Altaïrovi nezbývá nic jiného, než se jim postavit. Brzy na to je však požádán svým mistrem, Al-Mualimem, aby našel Kalich, který dokáže zastavit válku. Kalich ale není leda jaká sklenička, na jednoho muže je to silný nástroj, který musí být nalezen a zničen jednou pro vždy.

V Altaïr's Chronicles se "vrátíme" do měst, které dobře známe z prvního dílu, ale podíváme se i do neprobádaných oblastí. Hratelnost využívá všech možností Nintenda DS a tak je hra plně v 3D s dotykovým ovládáním.


Assassin's Creed: Bloodlines

U Altaïra ještě chvíli zůstanem, přesně řečeno u druhé odbočky exkluzivně pro Playstation Portable. Děj Assassin's Creed: Bloodlines nás zasadí do událostí krátce po konci prvního dílu. Altaïr se dozvídá o plánech Templářů, kteří se chystají utéct na Kypr - To se ovšem Altaïrovi zcela logicky nelíbí a tak míří na Kypr spolu s Mariou Thorpe, která se ho prve snažila zabít a poté se do sebe zamilovali, jak rozkošné.

Na Kypru jsme se dostali do dvou měst. Do Limassolu a do Kyrenii, které by vzhledem a atmosféru téměr jako z oka vypadli městům z prvního dílu. S prvním dílem je tu ovšem daleko větší podobnost a to... Skoro ve všem. Ovládání je prakticky totožné (samozřejmě upravené pro PSP). Z důvodů výkonnosti konzole zmizela z měst většina civilistů, stejně tak nebyl tak využítý stealth.

Assassin's Creed II

Dva roky od vydání prvního dílu si svou cestu na světlo světa vydobylo pokračování, které posunulo Desmondův příběh o kus dál, přesněji řečeno do asasínské základny v Itálii, kde se za pomocí Animu 2.0 snažil splynout se vzpomínkami svých předků a naučit se jejich letité zkušenosti během několika měsíců.

Zatímco si ale Desmond ležel v Animu, na nás se usmála tvář nového předka - Ezia Auditore da Firenze, renesančního šlechtice, který hledal zálibu v boji s další rodinou a hlavně ženských. I přesto, že si mladý Ezio užíval svého života, stačila jedna noc a jeho život se zcela změnil. Konkrétně noc, kdy byl jeho otec a oba bratři uvězneni. Po posledních slovech, které mu otec předal, se šel Ezio vydat hledat "věci, kterým nebude rozumět" ve svém rodinném domě.

I když se zdálo, že se všechno podaří, spíš šlo všechno k horšímu a Eziův pohled na mrtvého otce a bratry nezměnil jenom jeho život, ale i jeho samého. Cesta za pomstou a pomalému dostávání se do asasínské sekty, byl daleko sofistikovanější příběh, než který nabízel první díl a není tak divu, že je dodnes druhý díl tím nejoblíbenějším. K renesanční Itálii také patří místní 'celebrity' jako Eziův rodinný přítel, Loenardo da Vinci, Machiavelli i papež Alexandr VI.

Někteří hráči dávali přednost příběhu před hratelností, jiní zase hratelnosti před příběhu, tak či onak, byl druhý díl v obou směrech úžasný. Od prvníhu dílu se nejen zlepšil celkový kabátek hry, ale hra nebyl především už tak stereotypní, díky rozmanitým příběhovým a vedlejším úkolům, novým zbraním, spravováním vlastní vesničky a vily, novým kombům a hlavně díky charismatickému protagonisty.

Po nevídaném úspěchu prvního dílu, se v případě druhéhu dílu rozhodl Ubisoft 'investovat' do DLC balíčků a datadisků. Mimo Uplay odměn, jako skin Altaïrovy róby, dodatečné vrhací nože nebo procházka kryptou rodu Auditore, se druhý díl dočkal i dvou příběhových DLC: The Battle of Forlì a Bonfire of the Vanities.

The Battle of Forlì nás zavede do městečka Forlì pod vládou Cateriny Sforzy a zároveň pod útokembratrů Orsiů. Caterininy děti jsou však uneseny a Ezio se musí hrdě vrhnout za jejich záchranou. Všechno se ale semele a po smrti obou bratrů Jablko je ukradeno Girolamo Savonarolou.

Tam kde končí první, začíná druhý datadisk - Bonfire of the Vanities. Ezio již pár let hledá stopy po Savonarolovi, až jej konečně najde ve Florencii, kde si pomocí jablka podmaňuje každého občana. Eziovi se tak do hledáčku dostal nový nepřítel. Cílem druhého datadisku není tak nic jiného, než si získat na svou stranu většinu obyvatel a společně Savonarolu jednou pro vždy zničit.

Mimo obou datadisků, se Assassin's Creed II dočkalo i DLC exkluzivně na konzole - Templar Lairs, které nemělo žádný dopad na příběh, ani žadné odměny. Jednalo se o trojici 'dungeonů', které, stejně jako většina v základní hře, pracovala na bázi puzzle.
Assassin's Creed II: Discovery

Stejný rok se na Nintendo DS a systém iOS dostal hra Assassin's Creed II: Discovery. Příběh nás zavede do roku 1490, konkrétně do Španělska, kde Ezio osvobozuje ostatní asasíny ze zajetí. Jak to ale chodí, do cesty se mu připletou Templáři, kteří chtějí objevit Nový svět. Ezio tak musí zachránit nejen ostatní asasíny, ale i Kryštofa Kolumba a zničit hrozbu, kterou Templáři představují.

Assassin's Creed: Project Legacy

Necelý rok na to se na sociální síti Facebook objevila také hříčka s podtitulem Project Legacy, která sloužila jako úvod do pokračování. Hra nebyla bohužel ničím zajímavá, a tak rychle upadla v zapomnění.

Assassin's Creed: Brotherhood

Stejný rok jako Facebooková hříčka, se na svět dostalo plnohodnotné pokračování druhého dílu s podtitulem Brotherhood. To nás v roli Desmonda Milese zavedlo do rozpadlé a opuštěné vily Auditore, která byla posledním potencionálním úkrytem před novodobými Templáři.

V roli Ezia to již nebylo tak optimistické. Vila byla napadena a Ezio získal nového úhlavního nepřítele - Cesare Borgiu. Ten se nejen zmocnil jablka, ale také zničil celou vesnici a zabil Ezio strýce... To ohavné zvíře! S Eziem tak cestujeme do Říma, srdce celé Itálie za cílem dopadnout, zničit a zabít Cesare Borgiu a získat zpět Jablko.

Největší změny se ovšem projevily v grafice a hratelnosti. Grafika se o chlup posunula a Řím tak svými barvami vynikal. Co se hratelnosti týče, ta doznala velkých změn. Nyní jsme mohli spravovat naše vlastní bratrstvo, posílat je na různé mise a také je během svých cest využít. Město bylo doposud největším, nejživějším a nejbarevnějším.

Co ovšem nejvíce šokovalo, byl multiplayer. Ten běžel na jednoduchém principu dvou týmu, kteří se navzájem v uzavřených mapách za použitím speciálních schopností zabíjely. Na výběr bylo z několika modů, od klasického Team Deathmatche až po eskortování NPC, stejně tak i map.

Multiplayer měl spíše sloužit jako zabití času během čekání na pokračování, a nutno říct, že tak fungoval skvěle - alespoň v případě Brotherhoodu.

Stejně jako druhý díl, i Brotherhood dostalo volně stažitelný příběhový datadisk "Da Vinci's Disappearance", ve kterém jste museli hledat Da Vinciho, který náhle, z ničeho nic, zmizel.
Assassin's Creed: Revelations

Poslední díl 'Eziovi trilogie' uzavírá nejen příběh Ezia, ale i Altaïra, o kterém jsme už dlouho nic moc neslyšeli. V roli Desmonda jsme se dostali do nepříjemné situace. Po událostech v Brotherhoodo, se ocitáme v temné části Animu, odkud nás nechce pustit, dokud si neurovnáme myšlenky tím, že uzavřene příběhy Altaïra i Ezia.

Což nás přivádí do roku 1511 v Konstantinopoli. Ezio ovšem, i vzhledem ke svému věku, nepřišel hledat žádný domov pro své poslední chvíle života, nýbrž přišel hledat to, co tu Altaïr zanechal; knihovnu plnou vědomostí, která za žádnou cenu nesmí padnout do rukou Templářů.

K odemčení takové knihovny jsou potřeba klíče, které také slouží jako 'pamětové disky', které dokáží přehrát uchovanou vzpomínku. A přesně v takový moment se dostáváme do role Altaïra a konkrétních etap jeho života od pohřbu Al-Mualima až po jeho smrt.

Grafika hry opět o kus poposkočila, stejně tak hratelnost, avšak, za necelý 3/4 toho nešlo tolik stihnout a bylo vidět, že chce Ubisoft přeskočit na jiného protagonistu.

Hra opět obsahovala multiplayer, který, přiznejme si, je díl od dílu horší. Obsahoval jiné mapy, stejné mody, jiné postavy a řádku dalších schopností. Co ovšem nabízel zcela nového, byl jistý náznak dějové linky, která vypráví o Vás, jako Subjektu 4, který pronikává hlouběji do Templářské sekty.
Assassin's Creed III

Rok na to se objevil 'revoluční' třetí díl, který nabízel zcela jinou dobu, jiné prostředí, jiného protagonistu (předka) a hlavně nový engine.

V roli Desmonda Milese se ocitáme konečně na nohou a jdeme do tajemného chrámu, který by měl údajně zvrátit obávaný konec světa. Ovšem v roli předka, se nejdříve ocitáme v roli Haythama Kenwaye v druhé polovině 18. století v Koloniální Americe během Americké revoluce, za kterého budeme paradoxně hrát pouze chvíli. Po pár misích se ocitáme v roli polo-indiána (Já vím, takové označení není dobré, ale tak to prostě je) Ratonhnhaké:tonovi, později pojmenovaném jako Connor.

Dle mnoha hráčů byl Connorův příběh absolutně nezáživný, což značí, že udělal evidentně v této oblasti Ubisoft vedle; mnohým hráčům se naopak Connor líbil.

Největší změnou však prošel celý kabátek hry. Ubisoft vyvinul nový engine AnvilNext ušití přesně na potřeby Assassin's Creed III. Grafika se posunula o velký kus do předu a s tím samozřejmě přišli problémy jako třeba špatný PC port.

Assassin's Creed III, i přesto že se nejedná o vyloženě špatnou hru, nikdy nedosáhl takových kvalit jako například druhý díl, což je opravdu škoda.

Změnou si prošel i multiplayer, bohužel jako v případě Assassin's Creed: Revelations - změnou k horšímu. Schopností opět přibylo a multiplayer začal být velmi nepřehledný. Stejně tak se změnila i dějová linka, která vypráví o technikách a možnostech, které Abstergo nabízí.

Naneštěstí, i když si hra u novinářů odnešla povětšinou velmi pozitivní hodnocení, nemělá hra takový úspěch u hráčů a tak Ubisoft doufá, že si se čtvrtým dílem s podtitulem Black Flag spraví reputaci (osobně v to nevěřím).

Třetí díl také poměrně nedávno dostal příběhové DLC "The Tyranny of King Washington", které využívá alternativní reality, kdy George Washington získal Americkou korunu. Vy, s pomocí nových schopnost, jste jej však museli zastavit - jak to asi dopadlo?

Assassin's Creed III: Liberation

Exkluzivně na PSVita se dostavil i spin-off k třetímu dílu s podtitulem Liberation. Ten nás usadil do role Aveline de Grandpré (první ženskou protagonistku) bojující za práva a osvobození otroků, přičemž se i ona dostane k artefaktům, po kterých Templáři tak hrozně touží.

Hra využívá všech možností PSVity jako dotykový displej a gyroskop, což dává oproti třetímu dílu možnost interaktivněji bojovat (komu by se nelíbilo si před obličejem máchat konzolí ze strany na stranu aby Aveline udělala nějaký salto, že?).

Hra využívá stejného enginu jako třetí díl, takže vypadá hra nádherně a i přesto, že si hru oblíbil snad každý, kdo jí hral, nedostala se bohužel tolik mezi lidi, stejně jako Altaïr's Chronicles a Bloodlines kdysi.
Fakta a zajímavosti

- Jesper Kyd se postaral o soundtrack dosavadních všech dílů, kromě třetího, který si vzal na starost Lorne Balfe

- Aveline de Grandpré je první ženskou protagonistkou v sérii

- Mimo hlavních her a spin-offů, má série Assassin's Creed jako taková na krku i karetní hru spolu s multiplayerovou hrou pro iPad, iPhone a iPod

-To budou asi tak všechna důležitá fakta-

Otázka pro Vás:

Které protagonistu a který díl nejvíce preferujete?

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Rekapitulace: Assassin's Creed
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Desmond Miles    A nebo to ze Desmonda namlouva Nolan NorthDesmond Milesdesmond-miles17917    14.8.2013 16:52 Desmond Miles

A nebo to ze Desmonda namlouva Nolan North

iToast   1x   Článek hezky napsaný, potěší každého nového fanouška AC, který nehrál nějaký z dílů (to já nejsem :D) , jen jediná věc, která se mi v článku moc nelíbí jsou "Fakta a zajímavosti". Proč? Protože to není vůbec zajímavé a předpokládám, že všechny tři (ne) zajímavosti každý zná. Místo : "Aveline de Grandpré je první ženskou protagonistkou v sérii" (kdo by to byl řekl 8-) ) bych dal například, že dabéra Ezia (Roger Craig Smith) můžete znát také jako hlas Sonica, Bruce Wayna/Batmana, Kapitána Ameriky atd. (kolik lidí ví tohle? ;-) ) a nebo, že Ezio je i předek Claye Kaczmarek (ikdyž tohle ví taky hodně lidí) . Anyway, my work here is done. :DiToastitoast8080    14.8.2013 15:00 iToast

Článek hezky napsaný, potěší každého nového fanouška AC, který nehrál nějaký z dílů (to já nejsem :D) , jen jediná věc, která se mi v článku moc nelíbí jsou "Fakta a zajímavosti". Proč? Protože to není vůbec zajímavé a předpokládám, že všechny tři (ne) zajímavosti každý zná. Místo : "Aveline de Grandpré je první ženskou protagonistkou v sérii" (kdo by to byl řekl 8-) ) bych dal například, že dabéra Ezia (Roger Craig Smith) můžete znát také jako hlas Sonica, Bruce Wayna/Batmana, Kapitána Ameriky atd. (kolik lidí ví tohle? ;-) ) a nebo, že Ezio je i předek Claye Kaczmarek (ikdyž tohle ví taky hodně lidí) . Anyway, my work here is done. :D

Desmond Miles    Kapitola se uzavira a zacina novaDesmond Milesdesmond-miles17917    27.7.2013 12:05 Desmond Miles

Kapitola se uzavira a zacina nova

Gerolamo   1x   Pekný článok, pre mňa síce nič nové ;) . Najradšej mám Ezia Auditore da Firenze, samozrejme :)Gerolamogerolamo7577    26.7.2013 20:52 Gerolamo

Pekný článok, pre mňa síce nič nové ;) . Najradšej mám Ezia Auditore da Firenze, samozrejme :)

Damián   3x   Já sympatizoval dost s Altairem a ve trojce se mi zamlouval Kenway.Damiándamian3022    26.7.2013 19:33 Damián

Já sympatizoval dost s Altairem a ve trojce se mi zamlouval Kenway.

Desmond Miles    Vzdit vsichni asasini sou dobry: Altair , Ezio , Connor , Edward , Desmond , Aquilus , Accipiter , Nikolai , Arbaaz , Daniel (Je mi lito ze zemrel mel sem ho rad ) a Aveline . To sou vseciDesmond Milesdesmond-miles17917    26.7.2013 18:59 Desmond Miles

Vzdit vsichni asasini sou dobry: Altair , Ezio , Connor , Edward , Desmond , Aquilus , Accipiter , Nikolai , Arbaaz , Daniel (Je mi lito ze zemrel mel sem ho rad ) a Aveline . To sou vseci

Wifinus   1x   II a Revelations!Wifinuswifinus13974    26.7.2013 16:09 Wifinus

II a Revelations!

Brokarek   1x   Altair je jedinej Assassín kterej mi sedí do představy Assassína. Ten zbytek je takovej moc otevřenej, výraznej, vřelej :)Brokarekbrokarek13979    26.7.2013 15:35 Brokarek

Altair je jedinej Assassín kterej mi sedí do představy Assassína. Ten zbytek je takovej moc otevřenej, výraznej, vřelej :)

ori63   2x   Altair je otec všech Assasinů to mi nikdo nevimluvíori63ori636258    26.7.2013 13:48 ori63

Altair je otec všech Assasinů to mi nikdo nevimluví

Kiko    Edward má na to dobre našliapnuté, ale bojím sa Black Flag...ešte poriadne neukázali pevninu a mestá. Bez poriadneho mesta AC stráca na kvaliteKikokiko8410    26.7.2013 12:43 Kiko

Edward má na to dobre našliapnuté, ale bojím sa Black Flag...ešte poriadne neukázali pevninu a mestá. Bez poriadneho mesta AC stráca na kvalite

Desmond Miles    Rekl bych ze silnejsi charakter nez Ezio bude mit EdwardDesmond Milesdesmond-miles17917    26.7.2013 11:55 Desmond Miles

Rekl bych ze silnejsi charakter nez Ezio bude mit Edward

lukezamek111   2x   Nejradši mám Ezia a mým nejoblíbenějším dílem je jako u spousty hráčů AC2 :-)lukezamek111lukezamek11111422    25.7.2013 19:21 lukezamek111

Nejradši mám Ezia a mým nejoblíbenějším dílem je jako u spousty hráčů AC2 :-)

matafix   2x   Ezio ... tak siný charakter už ve hrách nikdy neuvidíme.matafixmatafix19626    25.7.2013 18:35 matafix

Ezio ... tak siný charakter už ve hrách nikdy neuvidíme.

Desmond Miles    Nejlepsi sou Nikolai Orelov a ConnorDesmond Milesdesmond-miles17917    25.7.2013 18:06 Desmond Miles

Nejlepsi sou Nikolai Orelov a Connor

Kiko    Najobľúbenejší diel asi nemám ale Brotherhood je moja srdcovka :)Kikokiko8410    25.7.2013 17:57 Kiko

Najobľúbenejší diel asi nemám ale Brotherhood je moja srdcovka :)

Doom351    Ezio Auditore Da Firenze. :) Druhý díl je po příběhové stránce můj nejoblíbenější. :) Ale v Revelations se mi hodně líbila Ältairova cesta od konce jedničky až po jeho smrt :)

Desmond Miles: Nemusíš to furt všem cpát , stačí to napsat jednou ;) . A Orelov není moc dobrá postava teda ... Jediný čím mi přijde zajímavý je to že je pra-dědou Daniela Crosse ...
Doom351doom351386
    25.7.2013 15:04
Doom351

Ezio Auditore Da Firenze. :) Druhý díl je po příběhové stránce můj nejoblíbenější. :) Ale v Revelations se mi hodně líbila Ältairova cesta od konce jedničky až po jeho smrt :)

Desmond Miles: Nemusíš to furt všem cpát , stačí to napsat jednou ;) . A Orelov není moc dobrá postava teda ... Jediný čím mi přijde zajímavý je to že je pra-dědou Daniela Crosse ...Komentář byl autorem naposledy upraven 25.7.2013 18:55

Původní verze před úpravami:Ezio Auditore Da Firenze. :) Druhý díl je po příběhové stránce můj nejoblíbenější. :) Ale v Revelations se mi hodně líbila Ältairova cesta od konce jedničky až po jeho smrt :)

ACR27    honzas docela to udje :) neni tak hrozneACR27acr277486    25.7.2013 11:37 ACR27

honzas docela to udje :) neni tak hrozne

Honzas4400 člen redakce    Obo67: Ale di, tak hrozný to neníHonzas4400honzas4400274    25.7.2013 11:30 Honzas4400

Obo67: Ale di, tak hrozný to není

Obo67    Gramatika, gramatika, gramatika !Obo67obo6711661    25.7.2013 11:27 Obo67

Gramatika, gramatika, gramatika !

ACR27    desmonde jak sjem to asi myslel ze za ni da hrat :)ACR27acr277486    25.7.2013 11:05 ACR27

desmonde jak sjem to asi myslel ze za ni da hrat :)

Desmond Miles    Prvni Asasinka za kterou se da hratDesmond Milesdesmond-miles17917    25.7.2013 11:05 Desmond Miles

Prvni Asasinka za kterou se da hrat

ACR27    jojo avelin je kus pekne zenske :D a je to hlavne prvna assassinka v cele serii :)ACR27acr277486    25.7.2013 10:51 ACR27

jojo avelin je kus pekne zenske :D a je to hlavne prvna assassinka v cele serii :)

Desmond Miles    Jo Aveline sem si taky zamilovalDesmond Milesdesmond-miles17917    25.7.2013 10:49 Desmond Miles

Jo Aveline sem si taky zamiloval

ACR27    muj nejoblibenejsi ? altaira ezio a aveline :) ezio je spravnej chlap a avelin zase spravna zenska :DACR27acr277486    25.7.2013 10:39 ACR27

muj nejoblibenejsi ? altaira ezio a aveline :) ezio je spravnej chlap a avelin zase spravna zenska :DKomentář byl autorem naposledy upraven 25.7.2013 11:05

Původní verze před úpravami:muj nejoblibenejsi ? ezio a aveline :) ezio je spravnej chlap a avelin zase spravna zenska :D

Desmond Miles    A Tyranny of king washington je taky dobre .Desmond Milesdesmond-miles17917    25.7.2013 10:22 Desmond Miles

A Tyranny of king washington je taky dobre .

Desmond Miles    Nejlepsi rotagonista je pro me Nikolai Orelov a Connor . Nejlepsi dili jsou pro me AC II a AC III . Jinak si myslim ze multiplayer je dobry . Jen by nebylo od veci napsat sem proc se Desmond musel dostat do Animu (ja to vim ale pro neznalce serie )Desmond Milesdesmond-miles17917    25.7.2013 10:21 Desmond Miles

Nejlepsi rotagonista je pro me Nikolai Orelov a Connor . Nejlepsi dili jsou pro me AC II a AC III . Jinak si myslim ze multiplayer je dobry . Jen by nebylo od veci napsat sem proc se Desmond musel dostat do Animu (ja to vim ale pro neznalce serie )

obivan568   8x   Já mám nejradši Ezia a nejlepší díl je pro mě dvojka. Bezkonkurenční hra!obivan568obivan5685793    25.7.2013 08:20 obivan568

Já mám nejradši Ezia a nejlepší díl je pro mě dvojka. Bezkonkurenční hra!

O autorovi blogu

Honzas4400
Honzas4400
Muž, 19 let, moje doupě (Praha)

Zdravím,
zabloudili jste na tento bezduchý profil bezduchého uživatele. Gratuluji, kupte si dort.
S pozdravem mé skromné já.

Jak už jste nejspíše poznali, mojí přezdívkou je Honzas4400 (ačkoli si nejsem dodnes jistý jak vznikla). Mým skutečným jménem je... no, to víme všichni, a kdybyste jste se někdy nudili, tak mi můžete k narozeninám popřát 27. března nebo se podívat do Prahy kde jsem se narodil a bydlím. Ne teda že byste mě potkali nebo já vás.

Od roku 2012 dodnes zastávám tady na Zingu funkci redaktora, primárně pak jako autor každodenních novinek a recenzí. Příležitostně pak píši preview nebo dojmy z her.

Mezi mé hlavní záliby patří samozřejmě videohry (duh). Nebráním se ovšem pěkné knížce, filmu, hudbě… Prostě čemukoliv. Aktuálně také cvičím a hraji na klávesy (to jako ty u piána, ale asi i ty na klávesnici).

Oblíbené hry:
Výběr oblíbených nebo nejoblíbenějších her a sérií je jedno z nejtěžších témat, se kterým jsem se setkal. Na rovinu říkám, že žádnou nejoblíbenější hru nebo sérii nemám.

Pokud bych měl ale i přesto vybrat některé, na které skutečně nedám dopustit, určitě bych sáhnul po: sérii Portal, Cannon Fodder, sérii Crash Bandicoot, sérii Half-Life, s. Call of Duty do čtvrtého dílu, Battlefield: Bad Company 2, s. Zaklínač a spoustě, spoustě dalších hrách.

Protože hraji jen a pouze na PC (což se může změnit, konzole podporuji a určitě mám někde v hlavě místo s myšlenkou, že bych si konzoli pořídil) může být můj výběr omezenější.

Oblíbené filmy a seriály:
Stejně jako u her, i u seriálů a filmů mám své oblíbené jedince. Bezesporu mohu za svůj nejoblíbenější označit seriál Doctor Who (především New Who od roku 2005, ačkoli se nebráním určitým dílům staré série), ačkoli jinak sci-fi nikterak extra nemusím (výjimkou je pak Star Wars). Mezi další oblíbené seriály patří Arrow, Flash, The Walking Dead, Game of Thrones, Sleepy Hollow, Daredevil, Gotham, Fargo a opět - spousta, spousta dalších.

Na filmy jako takové se moc nedívám, ale kromě zmíněné hexalogie Star Wars musím definitivně zmínit Nolanovu trilogii s Batmanem a trilogii Návrat do budoucnosti.

Oblíbená hudba:
S hudbou už je to tedy těžší. Nemám žádnou vyloženě oblíbenou hudbu ani žánr. Záleží skutečně na samotné písničce. Nemusím ovšem dechovky a zbytečně uřvaný metal, dark metal, death metal a další *něco* metal.

Pokud bych i přesto musel opravdu vybrat nějakou písničku nebo skupinu (skupiny), určitě bych vybral Imagine Dragons a například jejich singl Gold, Radioactive, I'm So Sorry, Demons, Warriors, Monster a samozřejmě nesmím zapomenout na Who We Are.

Druhé místo by pak připadlo skupině Poets of the Fall, která se mj. postarala například o soundtrack Alan Wakea a Max Payna.

A třetí místo by asi obsadila skupina Muse a jejich songy Undisclosed Desires a Uprising.

Další věci:
Nesmím zapomenout na to, si udělat trochu reklamu na svůj blog. Předně pak mou sérii o blogování, která získala celkem pozitivní hodnocení, za což všem děkuji.

Pokud vám přijdu nějakým způsobem zajímavý, určitě mě nezapomeňte a nestyďte se nějak kontaktovat. Můžete tak udělat buďto jednoduše skrz soukromou zprávu tady na Zingu, e-mail, Skype nebo můj Steam/PSNHonzas4400 (přečtěte si prosím i moje pravidla na Steamu). Vždycky se pokusím pomoct s problémem nebo si prostě pokecám nebo něco zahraju. Proč ne.

Věci co NEMÁM rád:
Každý má něco rád, co druhý nenávidí. Stejně tak je to u mě. Ačkoli v trochu jiné míře než u ostatních. Jsem velmi tolerantní člověk ke všemu - vyznání, chování, problémům. Co ovšem silně nesnáším je veřejný projev a podpora warezu. S tim za mnou prostě nechoďte. Jestli si stahujete hry nebo filmy je mi opravdu jedno, ale nemusíte to nikde vyhlašovat. Děkuji.

Pokud jste tedy všechno dočetli až sem, tak vám gratuluji. Můžete si - opět - koupit ten dort.

PS.: Dort je lež

Založit herní BLOG

Spřátelené weby